Silvestrovská party pro přátele nebo rodinu? Přemýšlíte nad stylovou výzdobou pro vaši silvestrovskou oslavu?Jak udělat vaši oslavu nového roku ještě krásnější a nezapomenutelnější pro všechny, kteří se jí zúčastní? Pojďme se připravit na poslední party roku!

Než odbije dvanáctá …

Symbolem Silvestra nejsou pouze ohňostroj a šampaňské, ale přece i hodiny, které mají ručičky blízko dvanácté nebo přímo na dvanácté.

Symbol hodin může být všude. Na nádobí, na balóncích, na cukroví i na čepičkách. DIY TIP: Pokud nemáte nádobí nebo dekorace s hodinami, vyrobte si je. Stačí ozdobný papír jako podklad, který vystřihnete do kruhu, a na něj nalepíte vytisknuté nebo nakreslené hodiny. Můžete udělat větší i menší, dát je na talíře nebo vyrobit podtácky a další vtipné dekorace.

Ozdobte originálně skleničky

Zdobit skleničky není jen slavnostní a hezké, ale i praktické. Všeobecně je na party  problém, že si oslavující skleničky pletou (a s každou další skleničkou více a více). Pokud přidáte originální ozdoby na skleničky v různých barvách, pak si každý skleničku s lahodným nápojem pozná. 

1) Hvězdičky z tvrdšího ozdobného papíru vyrobíte snadno a můžete na ně napsat i jméno hosta. 2) Krásný motýlek na skleničky pro pány (a růžový třeba i pro dámy). 3) Využijte prvky třpytivé vánoční výzdoby i na skleničky pro silvestrovskou oslavu. 4) Každý host bude mít své číslo. Která čtveřice složí dohromady „2018“?

Nazapomeňte na stylové novoroční „selfie“

Vaši hosté si určitě budou chtít pořídit fotky na památku výjimečných okamžiků novoroční oslavy. Udělejte jim jejich fotografie ještě hezčí a originálnější. Můžete vyrobit originální brýle, bubliny s nápisy, knírky nebo tabulky s „2018“. Fantazii se meze nekladou. Krásně budou vypadat i tabulky s oblíbenými vtipy, které znáte jen vy a vaši přátelé nebo rodina. Pokud výrobu nestíháte, můžete tyto krásné věcičky pořídit i v obchodě s party sortimentem.

1) Brýle a knírky na špejlích.
2) Inspirace pro výrobu …

Svíčky navodí správnou atmosféru vždy

Svíčky jsou vždy dobrým nápadem. Navozují pocit pohody se špetkou romantiky. Naaranžujte je stylově a s leskem, který je tak typický pro novoroční oslavy.

1) Sklenička naplněná lesklým kuličkovým vánočním řetězem se svíčkou.
2) Mnoho čirých lahví s dlouhými svíčkami? To vypadá skutečně stylově.

Naplňte všechny vázy konfetami a prskavkami

Ať mají hosté vše po ruce. Nikdo nechce na Silvestra zůstat bez prskavky. Stylově vše naaranžujte do stylových nádob nebo váz.

1) Konfety nachystané pro hosty.
2) Rozmístěte dostatek prskavek ve stylových nádobách.

Skutečně stylový Silvestr

Každou silvestrovskou výzdobu skvěle doplní tyto balónky – číslice. Pořídíte je v každém obchodě pro party výzdobu. 

Pořiďte si „číslicové“ balónky, které dohromady dají 2018.

Ať se vám silvestrovská party povede! 🙂

Celý tým www.bydlimstylove.cz vám přeje skvělého Silvestra, kdy se budete skutečně bavit, a šťastný a stylový nový rok.

Naše TIPY na další čtení:

Připravujete se na silvestrovskou party s dostatečným předstihem? Pak zkuste objednat skutečně levné, ale stylové dekorace z AliExpressu. Návod naleznete v článku ZDE.

TRENDY ROKU 2018 v oblasti interiérového designu vám prozradíme ZDE.