Druhou adventní neděli máme za sebou a vám stále chybí dárky pro vaše blízké? Co třeba něco milého do bytu, co udělá skutečnou radost? Mají vaši blízcí rádi stylové doplňky a dekorace? Pokud ano, pak vám mohou být naše tipy na vánoční dárky inspirací.

Rámeček s fotokoláží

Cestujete rádi se svou rodinou nebo s kamarádkou? Pak vytvořte unikátní koláž z fotek, kde spolu cestujete, a zarámujte ji. Nemusí to být jen cestování, ale třeba i společné chvíle z roku 2017, několik fotek, kde jste spolu a bylo vám dobře.

Náš TIP: Skvělý on-line nástroj, kde můžete koláž vyrobit a je zdarma, se jmenuje Canva . Fantazii se zde meze nekladou. Zvolíte si formát a začnete tvořit. Doprostřed koláže můžete umístit oblíbené motto, kterému rozumíte jen vy a vaši blízcí. Kolem pak můžete dát fotky s popisem a mnoho dalšího. Nakonec už jen zbývá koláž uložit ve formátu vhodný pro tisk, vytisknout ji a zvolit vhodný rámeček.Když si s koláží vyhrajete a uděláte ji skutečně osobní, pak věříme, že bude mít obdarovaný skutečnou radost. 

Tento krásný Bloomdale Memories Cabinet od značky Riviéra Maison umožňuje umístit vaši koláž na pozadí a přidat třeba drobné dekorační předměty a suvenýry pro vaše blízké. Získáte tak stylový a dokonale promyšlený dárek k Vánocům.

 

 

 

 

Něco pro gurmány

Vaši blízcí milují dobré jídlo? Dopřejte jim, aby si jej mohli servírovat stylově. Je mnoho krásného nádobí na různé potraviny i příležitosti. Proč neskladovat máslo, které je nyní takovým pokladem, ve stylové misce. Úžasný francouzský sýr si zaslouží svoji nádobu a mnoho dalšího. Inspirovat se můžete třeba touto galerií.

 

Stylové skleničky i popelníky pro muže

Muži jsou labužníci a umí si vychutnat dobrý alkohol a třeba i cigaretku. Zkuste pro ně najít stylový popelník, láhev na alkohol nebo skleničku. Takový dárek muže určitě potěší, protože se jedná o jejich chvíle relaxace a příjemné atmosféry, ze kterého krásné a stylové věci udělají skutečný rituál a zážitek.

Ať se zachumlají

Darujte pohodlí, každý jej má rád. Mnoho stylových polštářů a kvalitních přehozů udělá chvíle, kdy se budou vaši blízcí dívat na pohádky a užívat si Vánoce, ještě kouzelnější. Vzpomenou si pak na vás i během všedních dní, kdykoliv se zachumlají.

 

Luxusní zlatavý polštář s nápisem „Pojďme si udělat pohodlí“ je krásným dárkem i poselstvím pro vaše blízké.

Luxusní přehoz, který je imitací činčilího kožíšku, je ideální pro zachumlání se.

 

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru dárků a krásný předvánoční čas.

Za poskytnuté fotografie k článku děkujeme Elmině (www.elmina.cz).