Letos připadne na pátek 29. listopadu 2019. Velká marketingová akce, která k nám přišla z USA a Kanady, nese název Black Friday, česky tedy Černý pátek. Jedná se o den, kdy slevy každoročně ovládnou kamenné obchody a dnes samozřejmě i e-shopy. Startují tak velké předvánoční nákupy. A my se zaměříme opět na stylové bydlení, tentokrát za skvělé ceny. Ať už hodláte vybavit nově celý domov, chcete si udělat pohodu pomocí několika doplňků či pořídit něco pěkného do bytu jako vánoční dárek, tady si příjdete na své. 

Black Friday slevy na nábytek a bytové doplňky

Do této nákupní údálosti roku se zapojí největší prodejci nábytku i bytových doplňků.

Příklad nabídky v obchodním domě IKEA Brno na Black Friday 2019. Kombinace 29. 11. 2019 a klubové karty IKEA FAMILY se vám opravdu vyplatí.
SCONTO nábytek se rozhodlo vyhlásit Black Friday dříve, ale také slevy dříve skončí.

Doplňky do bytu s výraznou slevou

Nepotřebujete zrovna novou sedačku? Ani milovníci malých radostí do stylového domova nepříjdou zkrátka. Kde si na Černý pátek koupíte svou novou maličkost do bytu? 

 • Nanu Nana
 • Flying Tiger Copenhagen
 • Zara Home 
 • H&M Home
 • 4home.cz
 • BUTLERS
 • a další … 
E-shop 4home.cz už výprodej spustil. Ušetřit můžete až 80 %. Třeba tento termo hrníček nyní koupíte se slevou 35 %.

Nejen bytové doplňky, ale i kamna, kotle a tepelná čerpadla

Někdy nepotřebujete jen nějaký doplněk do bytu, ale třeba kotel nebo kamna na pelety či pořádné krbovky. Slevy nabízí:

Vše do kuchyně pro předvánoční pečení 

Nějaká ta sleva se bude jistě i hodit i hospodyňkám, které si rády pořídí něco pěkného a praktického do kuchyně. Můžete využít slev v rámci Black Friday u značky Tescoma. Tato česká značka s designéry ve Zlíně oznámila, že slevy budou až 75 %!

Značka Tescoma na Black Friday prodává doplňky do kuchyně i za pouhou jednu čtvrtinu jejich původní hodnoty. Tak si lze zpříjemnit třeba vánoční pečení.

Naše tipy nejen na Černý pátek 2019

Výše jsme ukázali jen zlomek obchodů, které se zaměřují na vybavení bytu a poskytují na Černý pátek výrazné slevy. Určitě si hravě vyberete z široké nabídky. A my pro vás na závěr máme ještě několik tipů, které jsme my sami o Black Friday zjistili. 

 • Pokud si chcete slevy skutečně užít a nechcete se probírat přebraným zbožím, sledujte, kdy ve vašem oblíbeném obchodě Black Friday začíná. Obchody často výprodej odstartují dříve. Někde slevy začínají v polovině listopadu, jinde ale třeba už na konci října. 
 • Příliš se nevyplácí kupovat něco jen proto, že je to ve slevě. Obzvlášť to platí, pokud je to hlavní nábytek v místnosti, třeba sedačka v obývacím pokoji. Ta by měla být vybrána srdcem, měla by skvěle zapadnout a stylově ladit se zbytkem interiéru. Pokud se rozhodnete jen podle ceny, je možné, že svého rozhodnutí budete později litovat. 
 • Velké slevy také vybízí k tomu, abychom nakupovali více než potřebujeme. Pokud vás zajímá, jak se Black Friday naopak vyhnout, zkuste se inspirovat ZDE
 • Luxusní zboží se do výprodeje dostává jen zřídka. Určitě vám přejeme dobrý kup, ale pokud po něčem luxusním, stylovém a vysoce kvalitním skutečně toužíte, udělejte si radost a kupte si to. Třeba i za plnou cenu. K takové věci pak budete přistupovat úplně jinak. A to za to přece stojí.

Další zdroje