Le Chomat – Tradice zítřka

Historie rodiny, která vyrábí exkluzivní postele na míru, dokonale vybroušené diamanty do luxusních a stylových ložnic, sahá až do 18. století. Postele jsou vyráběny ručně, na zakázku a s úctou k tradici řemesla i rodiny. Pro jejich výrobu jsou použity pouze přírodní materiály té nejvyšší kvality a vzácné látky. Vzruční řemeslníci, kteří se soustředí na každý detail, vytvářejí okouzlující postele a každá z nich je tak jedinečným uměleckým dílem.

Dotek kašmíru

Kašmír, alpaka, koňské žíně, ta nejkvalitnější vlna a bavlna, masivní dřevo z vysokohorského smrku – to vše jsou materiály, které používá značka Le Chomat pro výrobu jedinečných postelí v různých kolekcích od Residence po Platinum.

Modely postelí

Postele Le Chomat jsou designované přímo značkou Le Chomat a nedají se koupit nikde jinde.

Luxusní showroom se spoustou akcí pro náročné

Exkluzivní showroom Le Chomat nalezneme v Praze na Fügnerově náměstí . Toto inspirativní místo je plné krásných postelí, ale i luxusního povlečení, polštářu, drahých dekorací a květin.  Showroom slouží i pro pořádání společenských akcí pro náročné klienty, kterých se účastní všichni milovnící luxusních interiérů i slavné osobnosti. Postele Le Chomat zaujaly třeba slavného režiséra, který natočil legendární Ostře sledované vlaky a mnoho dalších filmů, Jiřího Menzela.

Pokud patříte mezi skutečně náročné klienty a spokojíte se jen s tím nejlepším, pak navštivte www.lechomat.cz, kde se dozvíte všechny další informace.