Chceme, aby naše krásné vzpomínky byly součástí našich domovů. Protože je nyní období dovolených a letní čas je obecně plný zážitků, připravili jsme si pro Vás letní speciál, zaměřený na fotografie a fotorámečky. Věříme, že si užíváte léto a vzpomínky si budete chtít uchovat ve Vašem stylovém domově tak, aby Vás mohly těšit každý den.

Stylové boxy na fotky a suvenýry

Pokud mezi Vaše poklady nepatří jen fotografie, ale i vzácné suvenýry a předměty, můžete si pořídit kvalitní box nebo rám, kam uložíte obojí.

Originální vystavení fotografií a fotorámečky – inspirace

Vyplátí se investovat do krásných fotorámečků z kvalitního masivního dřeva. Pokud však máte mnoho fotek, pohlednic z cest nebo prostě milých obrázků, které chcete mít na očích, pak je skvělé zapojit kreativitu a vymyslet si nejen stylovou dekoraci, ale především něco, co Vás potěší při každém pohledu a vyvolá příjemné vzpomínky a pocity. Bude k tomu stačit pár desek, provázek, světýlka, obyčejné ramínko nebo dokonce jen pár větviček.

Inspirace pro krásné fotky

Chcete si vytvořit krásné fotky, které budou ozdobou Vašeho stylového domova, ale chybí Vám inpirace? Zkuste se po tipech porozhlédnout v této galerii. 🙂

Pro skvělou fotografii se totiž dá využít … 

Zdroj: pinterest.com

Kvalitní tisk i obrazy a plakáty z fotek

Pokud nebude fotka kvalitně vytištěná, nezachrání to ani ten nejkrásnější forámeček. Také se můžete rozhodnout, že uděláte ze svých fotografií přímo plakáty, obrazy nebo je natisknete na hrníček nebo polštářek. Všechny tyto záležitosti můžete pohodlně vytvořit on-line třeba na empikfoto.cz (empikfoto.sk – pro naše čtenáře ze Slovenska :)).

Z fotografií lze on-line vytvořit plakáty i obrazy. Při objednávce nad 299 Kč máte dopravu zdarma. Zdroj: empikfoto.cz